Poradnia mailowa

Poradnia mailowa działa przy Punkcie Informacyjno - Konsultacyjnym Dzielnicy dla Dzielnicy Ochota.

Oferta poradni mailowej skierowana jest do wszystkich osób mieszkających na terenie Warszawy, borykających się z problemem uzależnienia, przemocy, przeżywających kryzys. Odpowiedzi na listy udzielają specjaliści pracujący w PIK.

Przed napisaniem listu prosimy o zapoznanie się z regulaminem Poradni.

Uwaga! Kontakt z poradnią mailową nie zastępuje bezpośredniego kontaktu ze specjalistą. Pisząc do Poradni można liczyć na poradę, wsparcie i udzielenie informacji dotyczących zgłaszanego problemu. Część problemów psychologicznych ma charakter głębszy i ich rozwiązanie wymaga bezpośredniego kontaktu z psychologiem czy terapeutą uzależnień.

Jak to działa?

Wyślij swój list (e-mail) z opisem problemu i pytaniami na adres ochota [dot] pomocpikat[0]conviventia [dot] pl. Opisz swój problem, podaj wszystkie informacje, które Twoim zdaniem są ważne dla sytuacji, którą opisujesz. Podpisz się swoim imieniem lub pseudonimem, nie musisz podawać tych informacji/danych, które chcesz chronić. Jeżeli możesz, podaj nazwę dzielnicy, w której mieszkasz. Umożliwi to konsultantowi zaproponowanie konkretnego miejsca najbliższego Twojemu miejscu zamieszkania, w którym możesz uzyskać bezpośrednie wsparcie.

Odpowiedź na swój list dostaniesz na podany przez Ciebie adres najszybciej jak to możliwe, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Odpowiedź otrzymasz z imiennego adresu konsultanta Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego. Odpowiedzi na listy udzielają specjaliści pracujący w PIK.


Adres źródłowy: http://www.urzadochota.waw.pl/poradnia-mailowa

Załączniki
  • [0] http://www.urzadochota.waw.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif