Bezpłatne czipowanie psów

-
Opis

W niedzielę, 4 października w godzinach 11 – 15 zapraszamy  do parku Szczęśliwickiego (przy pętli autobusowej) na akcję bezpłatnego czipowania psów.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także osoby niezameldowane w Warszawie. Weźcie ze sobą książeczki zdrowia psiaków i dowody osobiste.
Czipowanie to doskonała metoda zapobiegania bezdomności zwierząt umożliwiająca w przypadku zaginięcia zwierzęcia szybkie ustalenie jego właściciela. Czip wprowadzany jest podskórnie na szyi lub między łopatkami zwierzęcia(trwa to chwilę jak zastrzyk). Następnie Schronisko zarejestruje czip w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL www.safe-animal.eu o czym zostaną Państwo poinformowani smsem.
Specjalnym czytnikiem można odczytać numer czipa i po sprawdzeniu w elektronicznej bazie danych uzyskać informacje o właścicielu. W czytniki wyposażone są: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, Eko Patrole Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz większość lecznic weterynaryjnych.
Podczas wydarzenia będzie można otrzymać schroniskowe gadżety w podziękowaniu za darowiznę na rzecz naszych podopiecznych.
Nieustannie zapraszamy Was też do Schroniska, w którym nieprzerwanie odbywają się adopcje. Na nowe domy czeka aż 180 kotów i 530 psów.
Do pobrania

Najbliższe wydarzenia

  • , , , , , , , , , , ,

    Joga w Parku Malickiego - warsztaty fitness i jogi

  • -

    Szkolenie online opieka nad osobami z demencją

  • - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , -
  • - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , -