Mazowiecki Jarmark Rozmaitości - Blue City

Opis

Mazowiecki Jarmark Rozmaitości

Niecodzienna impreza targowa odbędzie się 13 września w Centrum Handlowym Blue City 
w Warszawie. Klienci,  którzy odwiedzają w tym dniu tę popularną galerię handlową, będą mieli okazję wziąć udział w „Mazowieckim Jarmarku Rozmaitości”, na którym swoje produkty i usługi zaprezentują podmioty ekonomii społecznej: spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej, centra integracji społecznej oraz organizacje pozarządowe.
 
Będzie okazja poznać  ciekawych ludzi, posłuchać rozmów na czym polega społeczny biznes, kupić oryginalne wyroby rękodzielnicze, czy popróbować potraw regionalnej kuchni mazowieckiej. A wszystko to, w ramach promocji tego ważnego społecznie sektora naszej gospodarki, za którą stoi samorząd województwa mazowieckiego.

Wydarzenie, które odbędzie się w ramach „V Mazowieckich Spotkań z ekonomią społeczną” będzie również okazją do przyznania wyróżnień „Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej”, najlepszym w 2019 roku - przedsiębiorstwom, osobom i instytucjom działającym na rzecz ekonomii społecznej na Mazowszu. Tegoroczna, czwarta już edycja tego współzawodnictwa, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, obejmuje w tym roku trzy kategorie konkursowe: „Rozwój”, „Reintegrację” 
i „Odpowiedzialność”. Wszystkie w domyśle z przymiotnikiem „społeczny”. 

Organizator imprezy, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać tegorocznych finalistów i dowiedzieć czegoś więcej o ekonomii społecznej do odwiedzania Blue City w piątek trzynastego września (na poziomie -1, przy fontannie).program wydarzenia

 

Najbliższe wydarzenia

  • - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , -
  • - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , -
  • - , - , - , -
  • -
  • - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , - , -